КАНІКУЛЯРНИЙ ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ`Я "ЗОЛОТА ОСІНЬ"

В дошкільників закінчились канікули! З 25 по 29 жовтня в закладі відбувся тематичний канікулярний тиждень здоров’я. В ці дні педагоги закладу проводили з вихованцями тільки фізкультурно-оздоровчу роботу та художньо-продуктивну діяльність.

Канікули дошкільники провели цікаво та змістовно! В канікулярні дні відбулися тематичні музичні заняття "Чарівниця осінь ходить по землі", а також було проведено в кожній віковій групі виставку "Осінні фантазії".

Під час канікул старші дошкільники відвідали заклад загальної середньої освіти № 124. З метою формування у дошкільників мотиваційної готовності до навчання в школі з дітьми провели екскурсію в шкільній бібліотеці, а також діти мали змогу пограти в рухливі ігри на шкільному стадіоні.

Фотографії пропонуємо переглянути у "Фотогалереї".